Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Przeniesienie do innej szkoły"..... taaa..... i niech tam niszczą mienie?!.... Takich to trza przenieść, ale do kamieniołomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki ojciec taki syn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEWNIE MAJĄ TAKI STAN TOALET W DOMU A ZOBACZYLI PORZĄDEK TO CHCIELI MIEĆ JAK W DOMCIU.ZA KARĘ POWINNI SPRZĄTAĆ TE KIBLE W SZKOLE PRZEZ CAŁY ROK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie bił o te drzwi głową ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za jakiś czas. Synku za co siedzisz z nami, chciałem pokazać sedesowi kto tu rządzi. Tylko nie pokazuj u nas w celi, bo będziemy robić do butelki hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My właśnie zgłosiliśmy naszą szkołę na extrastolowki. pl do remontu stołówki, bo jest mocno zdezelowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ofiary dobrej zmiany. Ta jasne. Fszysko co złe to PiS a co dobre to Tusk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O mój Boże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciąć łapy patologii i do piachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile, nawet nie potrafią  dobrze rozwalić kibla. Przecież jak się nawali full papieru i spuści wodę to całą muszlę rozsadza a oni łamią deski i wrzucają to do internetu jak gdyby było to choć trochę ciekawe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzę do 5 klasa dla mnie sama w sobie jest specyficzna, ale to nie znaczy że cała szkoła taka jest wręcz przeciwnie w żadnej szkole nie ma tak miłej i ciepłej atmosfery. Niektóre nauczycielki naprawdę są jak ciocie nie zdażyło się żeby jakis nauczyciel odmówił pomocy a jestem w tej szkole już 3 rok. Nie uwierzę że jest lepsze gimnazjum od tego a teraz jest jakieś wielkie bum ŻE CO TO ZA SZKOŁA. Prawda jest taka że w innych szkołach dzieje się to samo tylko to nie jest tak nagłasniane. 5 to szkoła naprawdę bardzo dobra ale niestety w każdej szkole trafi się kilka debili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasa tragiczna pseudosportowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym co zrobili, dla mnie nie ulega wątpliwości, że wcześniej wielokrotnie dopuszczali się chuligańskich zachowań wobec mienia, kolegów i nauczycieli. Nie wykluczam na przykład środków psychoaktywnych, o czym świadczyłyby zniszczenia, których dokonali. Wniosków nie formułuję, bo narzucają się same.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gamonie chcieli zaistnieć w sieci :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie kim są z zawodu i czym się zajmują rodzice wandali ,skoro tak lekko godzą się z pokrywaniem kosztów a jednocześnie nie docierają do swoich rozbrykanych smarkaczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O pokryciu kosztów z artykułu wynika, że mówią uczniowie a nie rodzice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie się nie mieści. Gdyby mój syn coś takiego zrobił to sprzątał by łazienkę w domu przynajmniej przez kilka miesięcy co sobotę. Skąd się bierze taka agresja u dzieci.. no gdzieś muszą ją obserwować albo doświadczać bo to jest odreagowanie. Jak można nagrywać filmik w trzech ratach. Już po pierwszej próbie powinni być znalezieni sprawcy zajścia tak nie było by następnych incydentów. Poczuli się bezkarni i teraz to już recydywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniarze sami powinni ponieść koszty swojego czynu, to nauczyli by się szacunku do dobra społecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To polecam akcję extrastolowek bo można wygrać remont stołówki dla szkoły. Może jak będzie ładnie, to uczniowie będą szanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...